Юрій Вілкул: «Задля комфорту жителів, слідом за новими автобусами і тролейбусами місто закуповує 50 нових трамваїв»

26.10.2020, Події
Друкувати

Новий зручний комунальний електротранспорт для містян - у Кривому Розі продовжується реалізація проєкту з Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC) з придбання 50 трамваїв. 22 жовтня відбулося засідання комітету на якому проєкт Кривого Рогу отримав схвалення після проведення комплексного аудиту КП «Швидкісний трамвай» та міста в цілому з боку міжнародних консультантів та експертів.

«Всі необхідні домовленості з Міжнародною фінансовою корпорацією, що на рівні Європейського інвестиційного банку та Європейського банку реконструкції та розвитку працює на території України у галузі покращення інфраструктури, наше місто виконало.

Нові трамваї дозволять майже повністю замінити всі застарілі вагони. Це будуть абсолютно нові трамваї – не такі як закуповують у Києві, Дніпрі та інших містах – списані трамваї з європейських країн. Також активно займаємося ремонтом та реконструкцією трамвайних колій, щоб після реалізації проєкту трамваї чітко, нормально працювали», - зазначив мер Юрій Вілкул.

Одним із напрямків співпраці з IFC є реконструкція певних ділянок трамвайних колій на - сучасні, безшумні. Проєктом передбачена реконструкція колії по вулиці Соборності від ділянки – проспект Металургів до вулиці Рязанова. Крім того, коштом місцевого бюджету виконується проєктування на реконструкцію ділянки безшумної колії на Привокзальній площі Кривий Ріг–Головний. Це – перший етап реконструкції Привокзальної площі, у подальшому там будуть облаштовані сквери та парковки.

Довідково: За останні роки у рамках програми розвитку муніципального транспорту відкрито 15 нових маршрутів, придбано 28 нових автобусів, випущено на лінію 11 криворізьких тролейбусів з автономним ходом, реконструйовано 42 тролейбуса та трамвая. У 2020 році повністю виконаний проєкт з Європейським банком реконструкції та розвитку стосовно поставки 65 нових, сучасних тролейбусів, що дало змогу не лише частково замінити застарілий транспорт ,а й відкрити нові маршрути, зменшити інтервал руху тролейбусів. А це – комфорт та зручність для мешканців.

0 коментарів

Останні записи в блогах