З початку року в Кривому Розі капітально відремонтовано 100 ліфтів

03.10.2019, Комуналка
Друкувати

У Кривому Розі ліфтове господарство у багатоквартирних житлових будинках налічує 3061 ліфт. За останні роки виконано капітальний ремонт 230 ліфтів. Тільки з початку 2019 року відремонтовано 100 ліфтів.

В рамках міської програми і з метою покращення умов проживання криворіжців та безпеки користування ліфтами, проводять капітальні ремонти ліфтів. Під час яких, виконується майже повна заміна ліфтів із встановленням сучасного обладнання, яке забезпечує комфортне та безпечне користування ними.

Капремонт дозволяє ліфту працювати без перебоїв, а встановлена сучасна електроніка дозволяє економити електроенергію до 20%. Ліфт стає практично безшумним, що важливо для мешканців будинку. Минулого року було капітально відремонтовано понад 90 ліфтів. Всі заплановані на 2019 рік 100 ліфтів вже капітально відремонтовані та запущені в експлуатацію в цілодобовому режимі.

На сьогодні, завдяки проведенній роботі, лише 3 ліфта знаходяться на поточному ремонті.

«Ми не допускаємо тривалого простою ліфтів. Якщо зупиняємо роботу ліфта, то тільки планово і виконуємо ремонт в стислі терміни. Капітальні ж ремонти проводяться протягом 4 місяців й доволі прикро, коли цю роботу зводять нанівець масові крадіжки ліфтового обладнання», - пояснила начальник управління житлової політики та природних монополій Світлана Сереженко.

Найчастіше зупинка ліфтів виникає через крадіжки кабелю, який забезпечує зв'язок диспетчера з ліфтом. Якщо немає такого кабелю, це може призводити до припинення експлуатації ліфтів до моменту виконання відповідних робіт. Сума збитків на сьогоднішній день складає близько 400 тис грн, і це тільки за 2019 рік.

При капітальному ремонті оновлюється кабіна ліфту, встановлюється обладнання для забезпечення безпровідного диспетчерського зв’язку, що унеможливлює розкрадання кабелю зв’язку. Також, проводяться заходи щодо забезпечення комфортного користування ліфтами маломобільними мешканцями - встановлення додаткових поручнів, спеціальної кнопкової панелі та монтаж табличок з позначенням «Ліфт» і номером з використанням шрифту Брайля для читання  людьми з вадами зору.

0 коментарів
ТОП-5 ЗА ТИЖДЕНЬ
  • Новини
  • Блоги

      Останні записи в блогах