З турботою про людей: у лютому більше 15 тисяч криворіжців отримають допомогу з міського бюджету

19.02.2020, Події
Друкувати

За ініціативи мера Юрія Вілкула у 2020 році тим або іншим видом соціальної підтримки буде охоплений кожен третій криворіжець. На лютневому засіданні виконкому підтримані  29 соціальних проєктів-рішень.  Як завжди, місто підтримує учасників бойових дій, чорнобильців, малозабезпечені родини, мешканців з обмеженими можливостями та дітей, які потребують лікування.

Директор департаменту соціальної політики Інеса Благун доповіла: «Сьомий рік  у Кривому Розі діє  комплексна Програма соціальної підтримки учасників АТО (ООС)  та членів їх сімей. За цей часз міського бюджету спрямовано 166 млн грн. На 2020 рік передбачено 52 млн 984 тис грн.

У лютому  одноразову матеріальну допомогу отримають  1000 учасників бойових дій на загальну суму 5 млн грн; 203 сім’ї та 82 дитини загиблих (померлих), перебуваючих у полоні або зниклих безвісти  воїнів  отримають щомісячну допомогу у розмірі прожиткового мінімуму.  167 бійцям з інвалідністю внаслідок війни АТО/ООС  нададуть щомісячну допомогу».

Продовжується виплата одноразової матеріальної допомоги містянам  у зв’язку із скрутним матеріальним становищем та значними витратами на лікування чи поховання рідних.

«За підготовленим проєктом рішення  у лютому  допомогу з міського бюджету отримають  404 криворіжця на загальну суму 1,2 млн грн, переважна кількість з яких, а саме 249 чоловік  - на лікування. У січні таку допомогу отримали 504 криворіжця на загальну суму 1,5 млн грн», - зазначила Благун.

Місто турбується про ветеранів і щороку до Дня визволення Кривого Рогу  з міського  бюджету надається матеріальна допомога визволителям. «На превеликий жаль йдуть з життя наші захисники. Сьогодні у місті лише один визволитель, учасниця бойових дій в роки Другої світової війни, фронтова медична сестра, ветеран праці Валентина Іванівна Погорілова», - сказала І. Благун. 

За ініціативи мера Юрія Вілкула у 2020 році тим або іншим видом соціальної підтримки буде охоплений кожен третій криворіжець. На це у міському бюджеті заплановано  700 млн грн. Муніципальна  комплексна програма соціального захисту над  розробкою якої працювало багато спеціалістів, охоплює різні категорії мешканців. Це - і багатодітні сім’ї, і сім’ї учасників АТО, афганці, чорнобильці, школярі та багато інших.

0 коментарів

Останні записи в блогах