За попередні роки у Кривому Розі неплатники за всі види послуг заборгували майже мільярд гривень

04.10.2012, Комуналка
Друкувати

І це може стати на заваді опалювальному сезону 2012-2013 років.

Як уже повідомлялось в нашій газеті, основним питанням черги денної пленарного засідання XXVI сесії Криворізької міськради VI скликання стало  питання про стан виконання заходів з підготовки житлового фонду, об’єктів соціальної сфери, тепловодопостачання, електротранспорту, дорожньо-мостового господарства міста до роботи в осінньо-зимовий період 2012-2013 років.

Доповідачем виступив начальник управління благоустрою та житлової політики виконкому міськ­ради Олександр Катриченко. За його словами, з технічної точки зору всі об’єкти міського господарства підготовлені до роботи в опалювальний період

Утім, як визнав О. Катриченко, своєчасний початок опалювального сезону та його стале проходження залежить від того, чи будуть криворізькі підприємства комунальної теплоенергетики забезпечені блакитним паливом для подачі теплоносія. А це безпосередньо пов’язане з боргами за використані енергоносії, оскільки тільки за умови 100 відсотків оплати в місті своєчасно буде розпочатий опалювальний сезон. Адже за попередні роки неплатники за всі види послуг накопичили майже 1 млрд. грн. боргу.

Едуард Білик, "Червоний гірник"

0 коментарів

Останні записи в блогах