Блог користувача Леся Мариненко

кореспондент
13.10.2014

Вітаю вас, мої маленькі друзі! Я впевнений, що ви радієте шкільному, насиченому подіями життю, цікавим урокам та гамірливим перервам. Школа – це найкращий час у житті людини. Шкода, що розуміння цього часто приходить лише тоді, коли шкільні роки відходять у минуле. Цінуйте, дітки, надзвичайні роки дзвоників, зошитів та підручників, першої вчительки та останньої, справжніх друзів і захоплювальних подій. Вчіться, мої любі, відкривайте світ, у якому так багато цікавого й неповторного!

кореспондент
08.08.2014

Доброго дня, мої маленькі друзі! Ну от, знову ми разом. Завжди із задоволенням поспішаю до ваших домівок, аби розповісти все, що знаю.

Сьогодні я хочу поговорити з вами про найпрекраснішу для кожного українця державу – Україну.

кореспондент
14.07.2014

Вы не знаете лагерь «Парус»? Вы, правда, ничего о нем не слышали? Тогда вы не житель Кривого Рога. Тогда вы не видели огромный детский город на черноморском побережье, который уже 47 лет неизменно шагает в ногу с детством, песней, морем, кострами дружбы под теплым бездонным небом. Тогда вы не были носителем очень важного звания «парусенок» и не видели корпусов в форме корабля. Вы не знаете, что такое настоящее морское судно вместо сцены и вечера в кругу друзей под отдаленный шепот волн.

кореспондент
23.06.2014

Ветераны войны... Сколько их, закаленных тяжелыми испытаниями, осталось с нами? Важно успеть сказать им что-то очень нужное, спросить что-то очень важное.

кореспондент
26.05.2014

Добродій Слово. Привіт, привіт, мої маленькі друзі! Що, усі зачекалися літнього відпочинку? А він, той відпочинок, уже скоро-скоро завітає з теплим сонечком і незабутніми літніми днями. Хтось мені розповість, як він проводить літо? Де буває? Що робить?

кореспондент
05.05.2014

Добродій Слово: Привіт! Сьогодні, дорогі мої, я розповім вам одну історію, яку почув від птахів у лісі, коли відпочивав під розлогим деревом. Почув та швиденько записав цю гарну казку, яку нащебетали мені пташки, і приніс її вам. Ось послухайте!

кореспондент
07.04.2014

Літо прийшло так швидко, наче й не було зими. У село до своїх бабусь та дідусів почали з’їзджатися онуки. Мишко та Андрійко приїхали з різних міст, але вони знали один одного змалечку. Зраділи, привіталися. Буде з ким порибалити та поганяти м’яча.

кореспондент
31.03.2014

Прощання з першою вчителькою було болісним. Але життя не стоїть на місці. Нас, як маленьких курчат від мами-квочки, впустили у великий, гамірливий курник під назвою «середні класи». Час випробувань, коли замість однієї-однісінької Людмили Іванівни на кожний урок приходив новий вчитель.

кореспондент
24.03.2014

Добродій Слово. Доброго дня, мої любі дітки! Сьогодні хочу розповісти вам цікаві історії про незвичайних героїв. Я написав казку та віршики, щоб показати вам, як можна любити оточуючий світ, бути чуйними та добрими до інших. А ще - просто мріяти,дивитися на все очима дитинства.

Ось послухайте

кореспондент
17.03.2014

Папа однажды сказал: «Сегодня у нашей бабушки День рождения и ты подаришь ей вот это!» И протянул мне пахнущую коробочку с красивыми очертаниями ландышей и серебристыми буквами.

Останні записи в блогах